Balu Villa

  • 61 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten

Deze gesitueerde in Lloret de Mar Balu Villa Lloret de Mar ligt op 2 km van het Sould Park-Lloret de Mar en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.

Deze accommodatie heeft uitzicht over de zee en een terras. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.

Deze gesitueerde in Lloret de Mar Balu Villa is uitgerust met een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. El Trull, waar gerechten uit de Mediterrane keuken worden geserveerd, ligt binnen 20 minuten wandelen ervan.

Gasten het Fenals Strand op 10 minuten met de auto vinden en het centrum van Lloret de Mar binnen 30 minuten te voet bereiken. Deze villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Strand van Cala Canyelles, op 850 meter afstand. De Parochiekerk van Sant Romà ligt op 2,1 km van de villa. Font de Sant Llorenc busstation bevindt zich in de buurt van de gesitueerde in Lloret de Mar Balu Villa en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Balu Villa Lloret de Mar
Luz
Mobiele prijsaanbieding

Luz

8.0
Heel goed 1 beoordeling
28 m van de accommodatie
USD 171 USD 154
per nacht
Palmera
Mobiele prijsaanbieding

Palmera

6.0
Aangenaam 1 beoordeling
34 m van de accommodatie
USD 190 USD 171
per nacht
Villa Portugal With Pool & Mountain View
Mobiele prijsaanbieding

Villa Portugal With Pool & Mountain View

9.0
Schitterend 3 beoordelingen
68 m van de accommodatie
USD 913 USD 822
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Gerona-Costa Brava
    32 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Windsurfen
    • Duiken
    • Snorkelen
    • Wandelen
    • Bowling
    • Visserij

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Casino
    • Aquapark
    • Tuin

    In de kamers

    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerESFCTU00001702100009953500000000000000HUTG-005200-838,HUTG005200
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost een verblijf in Balu Villa?
      Huurprijs bij Balu Villa begint bij €100 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Balu Villa?
      Gasten van Balu Villa moeten uiterlijk om 20:00 in te checken en tot 10:00 uit te checken.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van Balu Villa?
      De dichtstbijzijnde restaurants van Balu Villa zijn El Trull restaurant, dat Mediterrane gerechten serveert, evenals Restaurant Tennis Canyelles restaurant beroemd voor Mediterrane keuken.
    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, deze villa heeft een complete keuken met een koelkast en een oven.
    • Mag ik mijn huisdier naar de villa meenemen?
      Ja, de villa is huisdiervriendelijk. Hoewel het wordt aanbevolen om vooraf te bellen voor bevestiging.
    • Heeft Balu Villa een bubbelbad?
      Ja, Balu Villa biedt een openbaar bubbelbad.
    • Ligt Balu Villa dicht bij het strand?
      Balu Villa is gunstig gelegen op ongeveer 850 meter verwijderd van sa Cala Gran.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Balu Villa?
      Gasten kunnen het Sould Park-Lloret de Mar bezoeken, gunstig gelegen op 2 km van Balu Villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Gerona-Costa Brava
    32 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Balu Villa Lloret de Mar

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten